Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Megfontolom Creative Commons License 2007-01-25 10:24:33 9

Nem az én ingatlanom ekkora állat!

 

Ha ekkorára vágyott, hát biztosan meg volt az alapja! Én ekkora alapokkal nem rendelkeztem soha, még családi segítséggel sem. Pedig dolgoztam, és dolgozom most is, mint állat. De ki is fizetem az összes járulékot, adót, stb. Nem bliccelek sehol, a benzint és a gázolajat is benzinkúton vásároltam, vásárolom.

 

Nos így aztán nem tellet ekkora ló ingatlanra, és nem is kellene ekkora adót fizetnem.

 

Ennyi!

 

De sírjatok csak!

 

 

Előzmény:
weress Creative Commons License 2007-01-25 10:16:20 8
Havi harminc pluszban, az tényleg sok. (Főleg, ha az egyéb költségek emelkedését is számolod.) Szinte mindenkinek az lenne. Persze, ha te milliárdos vagy....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!