|
|
|
|
 |
300eoss
2007-01-25 11:52:13
|
2627
|
| Ha van tapasztalat, majd oszd meg velünk. Már énis elgondolkodtam egy másik (kisebb) vázon, mert tényleg van amikor szükség lehet rá. 10x-es zoomot meg nem veszek, sőt, 3x-tól nagyobbat sem. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2007-01-25 10:04:55
|
2626
|
| Egy fórumtárs adta kölcsönbe, hogy kipróbáljam milyen, ha gépet kell cserélni, nem obit, azán ha bejön meg is vehetem. Amúgy nagyon nehéz..:) Hozhattam volna egy 50-es makró obit is, de az nem tetszett annyira. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|