Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-01-25 11:52:13 2627
Ha van tapasztalat, majd oszd meg velünk. Már énis elgondolkodtam egy másik (kisebb) vázon, mert tényleg van amikor szükség lehet rá. 10x-es zoomot meg nem veszek, sőt, 3x-tól nagyobbat sem.
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-01-25 10:04:55 2626
Egy fórumtárs adta kölcsönbe, hogy kipróbáljam milyen, ha gépet kell cserélni, nem obit, azán ha bejön meg is vehetem. Amúgy nagyon nehéz..:) Hozhattam volna egy 50-es makró obit is, de az nem tetszett annyira.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!