Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-25 04:43:03 6

Izé, nem lehetnék nálatok kutya?

Szívesen laknék 60 nm-es kutyaólban, remélem ott se spóroltatok a négyzetméterekkel.

Ugatni jól tudok, há nem? De.

Előzmény:
wilsagi Creative Commons License 2007-01-24 22:26:31 5

Igen.

 

Bocs: újra számoltam: talán nem 360, de így is 300 000

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!