Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-01-25 07:06:15 2625
Lehet, hogy nehéz, de mellette szerintem vigyorog :)
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2007-01-25 02:25:54 2624
De így nem túl nehéz a táskád?
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-01-24 22:25:00 2616
Khmmm... Mától két E-1-el járok fotózni:) Egyiken van egy 50-200 /2,8-3,5, a másikon meg egy 11-22 /2,8-3,5:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!