Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-01-25 09:28:18 2393

Sziasztok,

én is bocsánatot kérek, mert nem tudtam a bemutatkozásról:-(((

Lilo révén jöttem hozzátok, mert 2 közeli rokona nálam él,és nagyon érdekes témákat és mégjobb hozzászolásokat találtam, nem tudtam megállni a beirást.

Nekem sziámi cicáim vannak, 6 házimacsekom, 2 schnauzer és 1 keverék kutyám.

Mini cica-panziom.

Járunk kiállitásra, kutyaiskolába, de elsösorban családtagok, kedvtelésböl tartjuk öket.

Én inkább "olvaso vagyok".

Üdv.

A hozzászólás:
norsycat Creative Commons License 2007-01-25 00:09:51 2392

Amikor írtam az üzenetet, nem tudtam, ki a pontos címzettje, ezért írtam ide. Különben megbeszéltem volna vele személyesen. Szerencsére akire tartozott, értette a célzást és jelentkezett, így megbeszéltük a dolgot négyszemközt. Úgyhogy azt javaslom, lépjünk túl a témán, a legtöbben amúgy se tudták eddig se, miről volt szó. Aktualitását vesztette.

 

Egyébként légy üdvözölve körünkben, különösen, ha e fórum szabályát betartva be is mutatkozol. Itt ebben egyeztünk meg az elején.

Előzmény:
dzsingiszkaan Creative Commons License 2007-01-24 21:26:58 2391

Mert van olyan Barát, aki mellett nem kíván az ember ellenséget. És ez nem vicc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!