|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2007-01-25 09:28:18
|
2393
|
Sziasztok,
én is bocsánatot kérek, mert nem tudtam a bemutatkozásról:-(((
Lilo révén jöttem hozzátok, mert 2 közeli rokona nálam él,és nagyon érdekes témákat és mégjobb hozzászolásokat találtam, nem tudtam megállni a beirást.
Nekem sziámi cicáim vannak, 6 házimacsekom, 2 schnauzer és 1 keverék kutyám.
Mini cica-panziom.
Járunk kiállitásra, kutyaiskolába, de elsösorban családtagok, kedvtelésböl tartjuk öket.
Én inkább "olvaso vagyok".
Üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
norsycat
2007-01-25 00:09:51
|
2392
|
Amikor írtam az üzenetet, nem tudtam, ki a pontos címzettje, ezért írtam ide. Különben megbeszéltem volna vele személyesen. Szerencsére akire tartozott, értette a célzást és jelentkezett, így megbeszéltük a dolgot négyszemközt. Úgyhogy azt javaslom, lépjünk túl a témán, a legtöbben amúgy se tudták eddig se, miről volt szó. Aktualitását vesztette.
Egyébként légy üdvözölve körünkben, különösen, ha e fórum szabályát betartva be is mutatkozol. Itt ebben egyeztünk meg az elején. |
|
Előzmény:
 |
dzsingiszkaan
2007-01-24 21:26:58
|
2391
|
Mert van olyan Barát, aki mellett nem kíván az ember ellenséget. És ez nem vicc. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|