Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2007-01-25 02:25:54 2624
De így nem túl nehéz a táskád?
toth-abri Creative Commons License 2007-01-25 02:24:59 2623

Gratulálok! Én már régóta nem szereztem be újabb fotós valamit, úgy hogy itt az ideje, hogy ráálljak mondjuk a 2.8-as 105mm es VR makro objektívre.

300eoss Creative Commons License 2007-01-24 23:10:40 2618
Vettél mégegy vázat??
madgie Creative Commons License 2007-01-24 22:39:31 2617

Mit is mondtál nemrég? Nem kell másik E1? :)))

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-01-24 22:25:00 2616
Khmmm... Mától két E-1-el járok fotózni:) Egyiken van egy 50-200 /2,8-3,5, a másikon meg egy 11-22 /2,8-3,5:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!