|
|
|
|
 |
toth-abri
2007-01-25 02:25:54
|
2624
|
| De így nem túl nehéz a táskád? |
|
 |
toth-abri
2007-01-25 02:24:59
|
2623
|
Gratulálok! Én már régóta nem szereztem be újabb fotós valamit, úgy hogy itt az ideje, hogy ráálljak mondjuk a 2.8-as 105mm es VR makro objektívre. |
|
 |
300eoss
2007-01-24 23:10:40
|
2618
|
| Vettél mégegy vázat?? |
|
 |
madgie
2007-01-24 22:39:31
|
2617
|
Mit is mondtál nemrég? Nem kell másik E1? :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2007-01-24 22:25:00
|
2616
|
| Khmmm... Mától két E-1-el járok fotózni:) Egyiken van egy 50-200 /2,8-3,5, a másikon meg egy 11-22 /2,8-3,5:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|