Keresés

Részletes keresés

norsycat Creative Commons License 2007-01-25 00:09:51 2392

Amikor írtam az üzenetet, nem tudtam, ki a pontos címzettje, ezért írtam ide. Különben megbeszéltem volna vele személyesen. Szerencsére akire tartozott, értette a célzást és jelentkezett, így megbeszéltük a dolgot négyszemközt. Úgyhogy azt javaslom, lépjünk túl a témán, a legtöbben amúgy se tudták eddig se, miről volt szó. Aktualitását vesztette.

 

Egyébként légy üdvözölve körünkben, különösen, ha e fórum szabályát betartva be is mutatkozol. Itt ebben egyeztünk meg az elején.

A hozzászólás:
dzsingiszkaan Creative Commons License 2007-01-24 21:26:58 2391

Mert van olyan Barát, aki mellett nem kíván az ember ellenséget. És ez nem vicc.

Előzmény:
norsycat Creative Commons License 2007-01-19 13:12:24 2389

Üzenet. Akire tartozik, kérem gondolkodjon el rajta! Aki nem érti, attól bocs!

Miért vadítjuk el, aki jó szándékkal közeledik? Miért ellenségeket gyűjtünk, miért nem barátokat? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!