|
|
|
|
 |
norsycat
2007-01-25 00:09:51
|
2392
|
Amikor írtam az üzenetet, nem tudtam, ki a pontos címzettje, ezért írtam ide. Különben megbeszéltem volna vele személyesen. Szerencsére akire tartozott, értette a célzást és jelentkezett, így megbeszéltük a dolgot négyszemközt. Úgyhogy azt javaslom, lépjünk túl a témán, a legtöbben amúgy se tudták eddig se, miről volt szó. Aktualitását vesztette.
Egyébként légy üdvözölve körünkben, különösen, ha e fórum szabályát betartva be is mutatkozol. Itt ebben egyeztünk meg az elején. |
|
A hozzászólás:
 |
dzsingiszkaan
2007-01-24 21:26:58
|
2391
|
Mert van olyan Barát, aki mellett nem kíván az ember ellenséget. És ez nem vicc. |
|
Előzmény:
 |
norsycat
2007-01-19 13:12:24
|
2389
|
Üzenet. Akire tartozik, kérem gondolkodjon el rajta! Aki nem érti, attól bocs!
Miért vadítjuk el, aki jó szándékkal közeledik? Miért ellenségeket gyűjtünk, miért nem barátokat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|