Keresés

Részletes keresés

tongue Creative Commons License 2007-01-24 21:34:27 0
H0pp egy nullás!
A hozzászólás:
wilsagi Creative Commons License 2007-01-24 21:26:30 -
Van még valaki - esetleg Ürömről - aki elképesztően magas ingatlanadó kivetéséről kapott értesítést ? Mi a véleményetek ?? Nekem 360 000 forintot kell - jelen állás szerint  - befizetnem újonnan épült házamra. 5 éve építem és még most sincs kész. Nem vagyok milliomos, részben családi segítséggel épül, szinte minden munkát mi magunk csinálunk/csináltunk. Most pedig a tisztelt önkormányzat azt gondolja, hogy mi krőzusok vagyunk és brutális adót vet ki ránk. Jár hasonló cipőben valaki ???  Lehet ez ellen tenni valamit ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!