|
|
|
|
 |
tongue
2007-01-24 21:34:27
|
0
|
| H0pp egy nullás! |
|
A hozzászólás:
 |
wilsagi
2007-01-24 21:26:30
|
-
|
| Van még valaki - esetleg Ürömről - aki elképesztően magas ingatlanadó kivetéséről kapott értesítést ? Mi a véleményetek ?? Nekem 360 000 forintot kell - jelen állás szerint - befizetnem újonnan épült házamra. 5 éve építem és még most sincs kész. Nem vagyok milliomos, részben családi segítséggel épül, szinte minden munkát mi magunk csinálunk/csináltunk. Most pedig a tisztelt önkormányzat azt gondolja, hogy mi krőzusok vagyunk és brutális adót vet ki ránk. Jár hasonló cipőben valaki ??? Lehet ez ellen tenni valamit ?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|