Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2007-01-25 02:22:39 2621
Köszönöm a tippeket! :-)
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2007-01-24 20:49:23 2614
Tábortüzet?
A bibliám (National Geo. fotósiskola) azt javasolja ilyenkor, hogy lehetőleg szürkületkor készítsünk képeket, amikor az égbolt fénye még kicsit besegít. Fényt az arcokon mérjünk, mert ha a tűzön méred, akkor nagyon alulexponált lesz. Fehéregyensúlynál lehet a normál napfényt használni. Géptől, objektívtől függő, meddig érdemes ISO-val felmenni.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-01-24 20:14:47 2613

300eoss!

 

Tüzet szeretnék fotózni. Ötlet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!