|
|
|
|
 |
300eoss
2007-01-24 21:42:40
|
2615
|
| Ezt hogy érted? Simán lángokat, vagy tűzesetet? |
|
 |
vlevi
2007-01-24 20:49:23
|
2614
|
Tábortüzet? A bibliám (National Geo. fotósiskola) azt javasolja ilyenkor, hogy lehetőleg szürkületkor készítsünk képeket, amikor az égbolt fénye még kicsit besegít. Fényt az arcokon mérjünk, mert ha a tűzön méred, akkor nagyon alulexponált lesz. Fehéregyensúlynál lehet a normál napfényt használni. Géptől, objektívtől függő, meddig érdemes ISO-val felmenni. |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2007-01-24 20:14:47
|
2613
|
300eoss!
Tüzet szeretnék fotózni. Ötlet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|