Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-02-04 23:01:11 1589
nagy a kereslet :

42.) 8 éves kislányomnak szeretnék egy mops kiskutyát, látta a Men in blacket és azóta rágja a fülem egy ilyen blökiért. Kislányomat egyedül nevelem, nem tudok ekkora összeget kifizetni érte, mint amik a hirdetésekben szerepelnek. Aki tud segitsen. Előre is köszönöm
A hozzászólás:
cibe Creative Commons License 2007-01-24 13:27:29 1588
"Mopsz kiskutyát keresek,törödö gazdihoz,ajándékba,vagy olcsóbban"
kiskutya.hu

Ez csak nekem tűnik úgy, mintha az ajándékba, ingyen adott kutyánál is olcsóbban szeretne mopszot? :-) Vajon mire gondol - hogy még fizessenek is neki a kutya mellé? :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!