|
|
|
|
 |
zsuzsa
2007-02-04 23:01:11
|
1589
|
nagy a kereslet :
42.) 8 éves kislányomnak szeretnék egy mops kiskutyát, látta a Men in blacket és azóta rágja a fülem egy ilyen blökiért. Kislányomat egyedül nevelem, nem tudok ekkora összeget kifizetni érte, mint amik a hirdetésekben szerepelnek. Aki tud segitsen. Előre is köszönöm
|
|
A hozzászólás:
 |
cibe
2007-01-24 13:27:29
|
1588
|
"Mopsz kiskutyát keresek,törödö gazdihoz,ajándékba,vagy olcsóbban" kiskutya.hu
Ez csak nekem tűnik úgy, mintha az ajándékba, ingyen adott kutyánál is olcsóbban szeretne mopszot? :-) Vajon mire gondol - hogy még fizessenek is neki a kutya mellé? :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|