|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-24 07:00:27
|
418
|
Megmérsz egy M42-es obit, milyen hosszú a menet, és megmérsz egy M49-es szűrőt is.
M42X1
M49X0,75
A Sonnár javításhoz szíves figyelmedbe, de bárkinek ajánlom !
EZT
ÉS EZT - ezt különösen Garfiledkának. |
|
A hozzászólás:
 |
10d-t
2007-01-23 21:37:41
|
417
|
Üdv, nem tudom jo helyen kérdezem-e, ha nem akkor elore is bocs. szeretnék csinaltatni esztergalyossal olyan gyűrűt amivel a meglévő 49es szűrőméretű obimat rá tudom rakni forditva a gépre. na most ugye, a a 49es szuromeret az adott (az obi elején), a masik vége meg 42nek kell lennie (az m42miatt). kérdésem az lenne hogy hány menetet csinaltassak? milyen menetemelkedessel? és hogy a mekkorak legyenek a méretek? köszönöm! valaszokat emailre légyszives: mateka1 kukac gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|