Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-01-23 19:21:53 2612
Kicsi a világ.. :)
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-01-23 19:18:53 2611
:) Találkoztam vele, de nem figyeltem a gépét!Említette, hogy beszéltetek, csak nem tudta, hogy ki vagy.... Így én sem!
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-01-23 19:11:33 2610
Igen, ilyesmikre voltam kíváncsi. Én nyáron egy szatmárnémeti fotóssal beszélgettem fradi (vagymi) meccs fotózása közben, neki 350D volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!