Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007-01-23 19:18:53 2611
:) Találkoztam vele, de nem figyeltem a gépét!Említette, hogy beszéltetek, csak nem tudta, hogy ki vagy.... Így én sem!
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-01-23 19:11:33 2610
Igen, ilyesmikre voltam kíváncsi. Én nyáron egy szatmárnémeti fotóssal beszélgettem fradi (vagymi) meccs fotózása közben, neki 350D volt.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-01-23 18:02:17 2609
Találkoztam. Nem tudom mi érdekel? Az én felszerelésemmel megbámult mindenki, pedig itt nem számít annyira nagy durranásnak. Kárpátalján ha jól emlékszem 300D vel nyomult a srác, szerintem a 18-70?-es kitobival. Szatmárnémetiben két Nikon, egy D70 és egy talán D40-essel feszerelt srác volt, meg néhány kompakt. Mondjuk én oylan helyeken fotóztam ahová Ők nem mehettek, így nem láttam közelröl a gépeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!