Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007-01-23 18:02:17 2609
Találkoztam. Nem tudom mi érdekel? Az én felszerelésemmel megbámult mindenki, pedig itt nem számít annyira nagy durranásnak. Kárpátalján ha jól emlékszem 300D vel nyomult a srác, szerintem a 18-70?-es kitobival. Szatmárnémetiben két Nikon, egy D70 és egy talán D40-essel feszerelt srác volt, meg néhány kompakt. Mondjuk én oylan helyeken fotóztam ahová Ők nem mehettek, így nem láttam közelröl a gépeket.
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-01-23 10:01:36 2608
Na kérem gyűlnek itt az expók! Sőt, sztem nálad pörög legjobban a számláló! A határon kívül találkoztál fotóriporterrel? Tapasztalat?
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-01-22 20:01:56 2603
Naná! De mióta is döglődünk? Finn mikulás, Kárpátalja kormányzója, Szatmárnémeti elnöke, dupla szivárvány, szalagavatók, karácsonyfa, stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!