Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007-01-23 06:51:35 2605
Csak annyit tudok, hogy nem írhat az index fórumába...
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2007-01-22 23:43:31 2604

Szivárvány meg miegymás. Kéne egy jó makroobjektív.

 

Ez nem semmi. Hetek óta be sem néztem ide, csak most jutott eszembe. Amúgy a munkahelyemen már nem internetezhetek, így ritkábban fórumozhatok.

 

Roboterrel mi van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!