Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-01-23 10:01:36 2608
Na kérem gyűlnek itt az expók! Sőt, sztem nálad pörög legjobban a számláló! A határon kívül találkoztál fotóriporterrel? Tapasztalat?
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-01-22 20:01:56 2603
Naná! De mióta is döglődünk? Finn mikulás, Kárpátalja kormányzója, Szatmárnémeti elnöke, dupla szivárvány, szalagavatók, karácsonyfa, stb...
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-01-22 19:31:15 2601
Nyírségiek! Ki mit fotózott ez elmúlt napokban hetekben hónapokban, amióta döglött a topik? Nem érdekel, hogy milyen tipusú géppel csinálta, csak a végeredmény, tapasztalatok, érdekességek? Vannak? (felhívás keringőre)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!