|
|
|
|
 |
300eoss
2007-01-23 09:58:46
|
2607
|
| Ez nem valami sok, szedd össze magad :-) |
|
A hozzászólás:
 |
vlevi
2007-01-22 20:01:43
|
2602
|
Legjelentősebb fotós eseményem, hogy eladtam a kitobimat. De a Sigma 28-135 nem akar elmenni :(
|
|
Előzmény:
 |
300eoss
2007-01-22 19:31:15
|
2601
|
| Nyírségiek! Ki mit fotózott ez elmúlt napokban hetekben hónapokban, amióta döglött a topik? Nem érdekel, hogy milyen tipusú géppel csinálta, csak a végeredmény, tapasztalatok, érdekességek? Vannak? (felhívás keringőre) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|