Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-01-23 09:58:46 2607
Ez nem valami sok, szedd össze magad :-)
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2007-01-22 20:01:43 2602
Legjelentősebb fotós eseményem, hogy eladtam a kitobimat. De a Sigma 28-135 nem akar elmenni :(
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-01-22 19:31:15 2601
Nyírségiek! Ki mit fotózott ez elmúlt napokban hetekben hónapokban, amióta döglött a topik? Nem érdekel, hogy milyen tipusú géppel csinálta, csak a végeredmény, tapasztalatok, érdekességek? Vannak? (felhívás keringőre)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!