Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-01-26 22:59:32 437

Bocs, de nem minden nap van lehetőségem a nethez. Ma megjött az ismerősöm, barátom, majd hívlak.

 

Gergő

A hozzászólás:
MM68 Creative Commons License 2007-01-22 09:28:49 408

Én nemrég vettem meg Pémén kolléga Tair-ját. Van hozzá egy Pentax kétszerezőm is. Hát kétszerezővel elég gáz, az emulátor is csak nagy ritkán működik, főleg ilyen fényviszonyok mellett, mint amik most vannak. Most nincs időm, de délután talán belinkelek pár képet.

Amúgy azonos megyében lakom, ha akarod, kipróbálhatod, csak nem tudom, mikor. Ha dobsz egy mail-t, megadom a számom.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-21 16:47:58 390

Sziasztok!

Baranyából írok, és  egy manuális Nikon F4s-es gépet használok, volt NDK-ás obikkal. Ezt nem vettem, hanem az ismerősöm adta nekem. Van egy 2.8/ 180, 2.8/28 obi és egy Soligor kétszerezőm. Itt olvastam, hogy valaki eladná az 5.6/500-as obiját, elég sok pénzért. Ha vennék egy 300-as Tair optikát, ha jól emlékszem 4.5 fényerővel, és a kétszerező, akkor tudnék a lehetőségekhez ( anyagi ) képest, megfeleló fényviszonyok mellett elfogatható ,,jó" fotókat készíteni?

 

Gergő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!