Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2007-01-21 21:37:52 407

Remélem egyszer a lencsés adaptered lecserélheted!

 

Viszont ha lenne lencsenélkülid, akkor remekül makrózhatnál egy 2.000 Ft-os M42 alapobjektívvel!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-21 20:19:43 404
 A tudodki, szerzett nekem egy lencsés adaptert, azt használom. Segítségével egy Vivitar 80-210-es manuális makrót is beújítottam, / nikon véggel / csak még mindig nála van. Hejába, AF-re nincs mani. :)
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2007-01-21 18:00:41 400

Menni fog az f5,6-f8-tól is.

 

Tair-val tapika készített dijnyertes fotókat.

Persze vannak korlátai, de 15-20e Ft-os árkategóriában elég verhetetlen. (boltban is láttam ennyiért!)

 

De... Nikonon nem lesz végtelen!!!!

Sőt. ha jól emléxem max 10-15m az élesítési határ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!