|
|
|
|
 |
Százbolha
2007-01-21 21:37:52
|
407
|
Remélem egyszer a lencsés adaptered lecserélheted!
Viszont ha lenne lencsenélkülid, akkor remekül makrózhatnál egy 2.000 Ft-os M42 alapobjektívvel! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-01-21 20:19:43
|
404
|
| A tudodki, szerzett nekem egy lencsés adaptert, azt használom. Segítségével egy Vivitar 80-210-es manuális makrót is beújítottam, / nikon véggel / csak még mindig nála van. Hejába, AF-re nincs mani. :) |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2007-01-21 18:00:41
|
400
|
Menni fog az f5,6-f8-tól is.
Tair-val tapika készített dijnyertes fotókat.
Persze vannak korlátai, de 15-20e Ft-os árkategóriában elég verhetetlen. (boltban is láttam ennyiért!)
De... Nikonon nem lesz végtelen!!!!
Sőt. ha jól emléxem max 10-15m az élesítési határ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|