|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-01-21 20:19:43
|
404
|
| A tudodki, szerzett nekem egy lencsés adaptert, azt használom. Segítségével egy Vivitar 80-210-es manuális makrót is beújítottam, / nikon véggel / csak még mindig nála van. Hejába, AF-re nincs mani. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2007-01-21 18:00:41
|
400
|
Menni fog az f5,6-f8-tól is.
Tair-val tapika készített dijnyertes fotókat.
Persze vannak korlátai, de 15-20e Ft-os árkategóriában elég verhetetlen. (boltban is láttam ennyiért!)
De... Nikonon nem lesz végtelen!!!!
Sőt. ha jól emléxem max 10-15m az élesítési határ |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-01-21 16:47:58
|
390
|
Sziasztok!
Baranyából írok, és egy manuális Nikon F4s-es gépet használok, volt NDK-ás obikkal. Ezt nem vettem, hanem az ismerősöm adta nekem. Van egy 2.8/ 180, 2.8/28 obi és egy Soligor kétszerezőm. Itt olvastam, hogy valaki eladná az 5.6/500-as obiját, elég sok pénzért. Ha vennék egy 300-as Tair optikát, ha jól emlékszem 4.5 fényerővel, és a kétszerező, akkor tudnék a lehetőségekhez ( anyagi ) képest, megfeleló fényviszonyok mellett elfogatható ,,jó" fotókat készíteni?
Gergő |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|