Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-01-21 20:19:43 404
 A tudodki, szerzett nekem egy lencsés adaptert, azt használom. Segítségével egy Vivitar 80-210-es manuális makrót is beújítottam, / nikon véggel / csak még mindig nála van. Hejába, AF-re nincs mani. :)
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2007-01-21 18:00:41 400

Menni fog az f5,6-f8-tól is.

 

Tair-val tapika készített dijnyertes fotókat.

Persze vannak korlátai, de 15-20e Ft-os árkategóriában elég verhetetlen. (boltban is láttam ennyiért!)

 

De... Nikonon nem lesz végtelen!!!!

Sőt. ha jól emléxem max 10-15m az élesítési határ

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-21 16:47:58 390

Sziasztok!

Baranyából írok, és  egy manuális Nikon F4s-es gépet használok, volt NDK-ás obikkal. Ezt nem vettem, hanem az ismerősöm adta nekem. Van egy 2.8/ 180, 2.8/28 obi és egy Soligor kétszerezőm. Itt olvastam, hogy valaki eladná az 5.6/500-as obiját, elég sok pénzért. Ha vennék egy 300-as Tair optikát, ha jól emlékszem 4.5 fényerővel, és a kétszerező, akkor tudnék a lehetőségekhez ( anyagi ) képest, megfeleló fényviszonyok mellett elfogatható ,,jó" fotókat készíteni?

 

Gergő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!