Keresés

Részletes keresés

szazharminchet Creative Commons License 2007-01-21 20:38:26 406
Képeid nincsenek esetleg? Odáig oké, hogy egy-két leszorítógyűrűt kivéve ki lehet venni az üvegeket, de akkor még a blende jóval bejjebb van. Hogy akasztod ki/ rakod be a lamellákat? Vagy a lamellák fölül még le lehet venni valamit? (Nekem is van egy ilyen 4/200-asom, ugyanez a baja...)
A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-21 17:11:43 394

A frontlencse felől megbontod, és inne-felől próbáld meg, nekem sikerűlt.

Kint összeraktam a lamellékból a karikát, és belecsempésztem, tartva a kőrörösséget a helyén beugrasztottam a helyére. A felső forgatót, a csapokon elhelyeztem.

Ez is jó játék.

Előzmény:
t-online Creative Commons License 2007-01-21 16:21:49 387

Sziasztok. Nekem is elkelne egy kis segítség.

Az én Pentacon 4/200-as objektívem blende lamelláinak a kis pöckei közül 1-2 kiugrott a helyéről. Mellékelt képen látható. A profik segítségét kérném mit lehetne vele kezdeni. Előre is köszi.

Tom.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!