Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-01-21 17:10:31 393
Bocs, az előző nem Neked szólt. Sejtettem,hogy kb ennyire kell blendéznem, de ez van, ha tele vagyunk manival... :(((  Köszi.
A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-21 17:04:24 391
Kb. f 9-11-estől kezdődően.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-21 16:47:58 390

Sziasztok!

Baranyából írok, és  egy manuális Nikon F4s-es gépet használok, volt NDK-ás obikkal. Ezt nem vettem, hanem az ismerősöm adta nekem. Van egy 2.8/ 180, 2.8/28 obi és egy Soligor kétszerezőm. Itt olvastam, hogy valaki eladná az 5.6/500-as obiját, elég sok pénzért. Ha vennék egy 300-as Tair optikát, ha jól emlékszem 4.5 fényerővel, és a kétszerező, akkor tudnék a lehetőségekhez ( anyagi ) képest, megfeleló fényviszonyok mellett elfogatható ,,jó" fotókat készíteni?

 

Gergő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!