|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-01-21 17:10:31
|
393
|
| Bocs, az előző nem Neked szólt. Sejtettem,hogy kb ennyire kell blendéznem, de ez van, ha tele vagyunk manival... :((( Köszi. |
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2007-01-21 17:04:24
|
391
|
| Kb. f 9-11-estől kezdődően. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-01-21 16:47:58
|
390
|
Sziasztok!
Baranyából írok, és egy manuális Nikon F4s-es gépet használok, volt NDK-ás obikkal. Ezt nem vettem, hanem az ismerősöm adta nekem. Van egy 2.8/ 180, 2.8/28 obi és egy Soligor kétszerezőm. Itt olvastam, hogy valaki eladná az 5.6/500-as obiját, elég sok pénzért. Ha vennék egy 300-as Tair optikát, ha jól emlékszem 4.5 fényerővel, és a kétszerező, akkor tudnék a lehetőségekhez ( anyagi ) képest, megfeleló fényviszonyok mellett elfogatható ,,jó" fotókat készíteni?
Gergő |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|