|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-21 17:11:43
|
394
|
A frontlencse felől megbontod, és inne-felől próbáld meg, nekem sikerűlt.
Kint összeraktam a lamellékból a karikát, és belecsempésztem, tartva a kőrörösséget a helyén beugrasztottam a helyére. A felső forgatót, a csapokon elhelyeztem.
Ez is jó játék. |
|
A hozzászólás:
 |
t-online
2007-01-21 16:21:49
|
387
|
Sziasztok. Nekem is elkelne egy kis segítség. Az én Pentacon 4/200-as objektívem blende lamelláinak a kis pöckei közül 1-2 kiugrott a helyéről. Mellékelt képen látható. A profik segítségét kérném mit lehetne vele kezdeni. Előre is köszi.
Tom.
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|