|
|
|
|
 |
10d-t
2007-01-20 19:22:22
|
370
|
nem a lemezeknek nincs bajuk. a vege amit ra kell rakni ment tonkre a gyürüvel... illetve az a hosszu rud nem vol benne csak felig (a muanyag) ami mozgatja a blende hajto kart |
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2007-01-20 19:17:39
|
369
|
Elgőrbűltek a lemezek?
Eladod? |
|
Előzmény:
 |
10d-t
2007-01-20 19:13:11
|
368
|
sajnos bevégezte az obi... nem élte tul a javitast :( (nagyon szomoru) ezuton kerdeznem hogy valaki nem akar e megválni sonnar mc 135/3,5 obijatol JÓÁRON? ha igen akkor irjon mailt, mateka1 kukac gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|