Keresés

Részletes keresés

bmwr12 Creative Commons License 2007-01-20 18:56:28 367

Optikai boltban, optikusoknál lehet kapni szemüvegtísztító folyadékot, vagy sprai-t.

Tulajdonképen ez is alkohol tartalmú.

bmwr12 Creative Commons License 2007-01-20 18:39:05 366

A port ami nem makacs kőrtepumpával

Ha makacs, biztosan vettél obitisztító folyadékot, de ha olajos-zsíros akkor patikai alkohollal, ez nem 96%-os.

Az MC bevonat nem igen szereti a szeszt, ezért nem kell sokat áztatni.

A frontlencsére elegendő 5 csepp, és tőrlés. De az obiápoló folyadék, nekem valami HAMA csomagban volt, utána azért kellene.

A hozzászólás:
10d-t Creative Commons License 2007-01-20 18:19:09 365
a sok kis port mivel tudom eltüntetni a lencsekrol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!