|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-20 18:56:28
|
367
|
Optikai boltban, optikusoknál lehet kapni szemüvegtísztító folyadékot, vagy sprai-t.
Tulajdonképen ez is alkohol tartalmú. |
|
 |
bmwr12
2007-01-20 18:39:05
|
366
|
A port ami nem makacs kőrtepumpával
Ha makacs, biztosan vettél obitisztító folyadékot, de ha olajos-zsíros akkor patikai alkohollal, ez nem 96%-os.
Az MC bevonat nem igen szereti a szeszt, ezért nem kell sokat áztatni.
A frontlencsére elegendő 5 csepp, és tőrlés. De az obiápoló folyadék, nekem valami HAMA csomagban volt, utána azért kellene. |
|
A hozzászólás:
 |
10d-t
2007-01-20 18:19:09
|
365
|
| a sok kis port mivel tudom eltüntetni a lencsekrol? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|