|
|
|
|
 |
10d-t
2007-01-20 14:44:56
|
356
|
hiaba probalom minden ment de a hatso lencsetartot azt a hengert nem birom kiszedni, igy nem erem el a lamellakat hatulrol... ötleted van? |
|
 |
10d-t
2007-01-20 13:31:03
|
353
|
ohh, nagyon szépen köszönöm :) előszedem a legjobb angolom és nekilatok hálám meg uldozni fog :)
|
|
A hozzászólás:
 |
iha
2007-01-20 13:28:10
|
352
|
Szia, Itt van angol nyelvű segédlet, hogy kell kiszedni, gondolom, segít. http://www.aprd31.dsl.pipex.com/articles/czj135svc/ . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|