Keresés

Részletes keresés

Detect Creative Commons License 2007-01-20 13:31:59 355
Aha, már olvastam. Hát hajrá, meglesz a hétvégi program :-)
A hozzászólás:
10d-t Creative Commons License 2007-01-20 13:08:13 350
nem gyari :) de irtam is!
azzal még nem lenne baj...
csak ugye hogy nem megy 8as blendetol feljebb :(
Előzmény:
Detect Creative Commons License 2007-01-20 13:07:06 349
Én még ugyan nem láttam ilyent belülről, főképp nem szereltem; de az a kék valami, az biztosan gyári? Nekem olyan befőttesgumi félének tűnik. ha nem az, akkor bocs!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!