|
|
|
|
 |
Detect
2007-01-20 13:31:59
|
355
|
| Aha, már olvastam. Hát hajrá, meglesz a hétvégi program :-) |
|
A hozzászólás:
 |
10d-t
2007-01-20 13:08:13
|
350
|
nem gyari :) de irtam is! azzal még nem lenne baj... csak ugye hogy nem megy 8as blendetol feljebb :( |
|
Előzmény:
 |
Detect
2007-01-20 13:07:06
|
349
|
| Én még ugyan nem láttam ilyent belülről, főképp nem szereltem; de az a kék valami, az biztosan gyári? Nekem olyan befőttesgumi félének tűnik. ha nem az, akkor bocs! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|