|
|
|
|
 |
10d-t
2007-01-20 13:08:13
|
350
|
nem gyari :) de irtam is! azzal még nem lenne baj... csak ugye hogy nem megy 8as blendetol feljebb :( |
|
A hozzászólás:
 |
Detect
2007-01-20 13:07:06
|
349
|
| Én még ugyan nem láttam ilyent belülről, főképp nem szereltem; de az a kék valami, az biztosan gyári? Nekem olyan befőttesgumi félének tűnik. ha nem az, akkor bocs! |
|
Előzmény:
 |
10d-t
2007-01-20 13:01:13
|
346
|
levettem a tetejét a sonnarnak nagy meglepetésre egy beföttesgumis megoldas van benne egy kis problema viszont akad, 8as blende fole nem megy... barmit csinalok, kezzel mozgatom a kart, nem zar ossze teljesen csak annyira mint a képen, ha valaki tudna segiteni (akar tovabbi szetszedessel) az kerem irjon mailt. mateka1 kukac gmail.com
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|