Keresés

Részletes keresés

10d-t Creative Commons License 2007-01-20 13:08:13 350
nem gyari :) de irtam is!
azzal még nem lenne baj...
csak ugye hogy nem megy 8as blendetol feljebb :(
A hozzászólás:
Detect Creative Commons License 2007-01-20 13:07:06 349
Én még ugyan nem láttam ilyent belülről, főképp nem szereltem; de az a kék valami, az biztosan gyári? Nekem olyan befőttesgumi félének tűnik. ha nem az, akkor bocs!
Előzmény:
10d-t Creative Commons License 2007-01-20 13:01:13 346
levettem a tetejét a sonnarnak
nagy meglepetésre egy beföttesgumis megoldas van benne
egy kis problema viszont akad, 8as blende fole nem megy...
barmit csinalok, kezzel mozgatom a kart, nem zar ossze teljesen csak annyira mint a képen, ha valaki tudna segiteni (akar tovabbi szetszedessel) az kerem irjon mailt.
mateka1 kukac gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!