|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-20 13:31:34
|
354
|
| Ha fókuszálást is szétszeded, jelőld össze hogy a menetes részek melyik állásban válnak el egymástól. A dúrva, és a finom menetes részt is. |
|
 |
bmwr12
2007-01-20 13:16:20
|
351
|
Sajnos nem.
Figyu. Asztal, fehér papírral, ceruza.
Amit kiszerelsz a papírra rajzolt besorzámozott négyszögbe-karikába leteszed, és talán kőrbe is rajzolod. Lehet fényképezni is.
Hajrá.
Én már nem nagyon emlékezem hogysmint, de arra igen hogy félreraktam, egy nap után, és a másnap fejeztem be. |
|
A hozzászólás:
 |
10d-t
2007-01-20 13:06:57
|
348
|
| msn-en tudnank beszelni? |
|
Előzmény:
 |
bmwr12
2007-01-20 13:01:50
|
347
|
Én Exaktás Sonnárt javítottam. Megosztom a tapasztalatomat.
Csak ha nyugodt vagy akkor szedd szét ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|