|
|
|
|
 |
10d-t
2007-01-20 13:06:57
|
348
|
| msn-en tudnank beszelni? |
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2007-01-20 13:01:50
|
347
|
Én Exaktás Sonnárt javítottam. Megosztom a tapasztalatomat.
Csak ha nyugodt vagy akkor szedd szét ! |
|
Előzmény:
 |
10d-t
2007-01-20 10:18:57
|
345
|
sziasztok! szert tettem egy zeiss sonnar 135/3,5 MC-re de sajnos a blendebeugratoja ki van szerelve, ez nem is lenne baj, mert digire lenne, csak a blende gyürü nem mozgatja a lamellakat, hiaba van manual allason. tudna valaki segiteni, fontos lenne! köszönöm: mateka1 kukac gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|