Keresés

Részletes keresés

10d-t Creative Commons License 2007-01-20 13:06:57 348
msn-en tudnank beszelni?
A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-20 13:01:50 347

Én Exaktás Sonnárt javítottam. Megosztom a tapasztalatomat.

Csak ha nyugodt vagy akkor szedd szét !

Előzmény:
10d-t Creative Commons License 2007-01-20 10:18:57 345
sziasztok!
szert tettem egy zeiss sonnar 135/3,5 MC-re
de sajnos a blendebeugratoja ki van szerelve, ez nem is lenne baj, mert digire lenne, csak a blende gyürü nem mozgatja a lamellakat, hiaba van manual allason.
tudna valaki segiteni, fontos lenne!
köszönöm: mateka1 kukac gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!