|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-19 14:56:42
|
344
|
Mennyi ?
Hát akkor miért nem vették meg eddig.(?) (!)
6,5 k és kifogástalan. |
|
A hozzászólás:
 |
gabor01
2007-01-19 14:52:07
|
343
|
A nem beurós a Sósnál 999.
Mennyi a Petri és milyen állapotú? |
|
Előzmény:
 |
bmwr12
2007-01-19 14:48:44
|
342
|
Igen, a fejlesztés során (ami lassan követte a fejlődő technikát) kapták a nevüket.
Figyu, nekem van Heliosom, nem beugrós. Érdekel ?
Nem tudom mi az ára a Soosnál, de 2,5-ért megkaphatod. Bp.-en.
Van még egy Petri, Japán 28/2,8-as beugróblendés is. Ez egy alap obi méretét adja digiten, és kitűnő a rajzolása, már f 4-től. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|