Keresés

Részletes keresés

bmwr12 Creative Commons License 2007-01-19 14:28:53 339
A széle felé jobban, tágabb rekesznél. Minnél szűkebb annál keményebb.
A hozzászólás:
gabor01 Creative Commons License 2007-01-19 14:14:35 337
Mindenhol lágy, vagy a széle felé jobban?
Előzmény:
QnAdam Creative Commons License 2007-01-19 13:33:48 335
nekem van egy 44m-em, ha érdekel, tudok mutatni vele mintaképet. működik digiten, lágy nagyon :) portréra jó, az árát mindenképp megérte :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!