Keresés

Részletes keresés

gabor01 Creative Commons License 2007-01-19 14:14:35 337
Mindenhol lágy, vagy a széle felé jobban?
gabor01 Creative Commons License 2007-01-19 14:12:33 336

Már 4 félével találkoztam:

 

44m

44  -2

44m-4

44m-6

A hozzászólás:
QnAdam Creative Commons License 2007-01-19 13:33:48 335
nekem van egy 44m-em, ha érdekel, tudok mutatni vele mintaképet. működik digiten, lágy nagyon :) portréra jó, az árát mindenképp megérte :)
Előzmény:
gabor01 Creative Commons License 2007-01-19 10:30:03 333

Elmagyarázná valaki, hogy mi a minőségi különbség a többféle Helios-44 között?

A Sós-nál van kétféle: 44-2 és M44. azon kívül, hogy az egyik beugróblendés.

Továbbá digi vázon mennyire jók ezek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!