|
|
|
|
 |
gabor01
2007-01-19 14:14:35
|
337
|
| Mindenhol lágy, vagy a széle felé jobban? |
|
 |
gabor01
2007-01-19 14:12:33
|
336
|
Már 4 félével találkoztam:
44m
44 -2
44m-4
44m-6 |
|
A hozzászólás:
 |
QnAdam
2007-01-19 13:33:48
|
335
|
| nekem van egy 44m-em, ha érdekel, tudok mutatni vele mintaképet. működik digiten, lágy nagyon :) portréra jó, az árát mindenképp megérte :) |
|
Előzmény:
 |
gabor01
2007-01-19 10:30:03
|
333
|
Elmagyarázná valaki, hogy mi a minőségi különbség a többféle Helios-44 között?
A Sós-nál van kétféle: 44-2 és M44. azon kívül, hogy az egyik beugróblendés.
Továbbá digi vázon mennyire jók ezek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|