|
|
|
|
 |
stevep
2007-01-19 11:12:03
|
589
|
Udv
Bocsanat elirtam nem a tetore hanem a padlasra kerulne az antenna, ill a ceg nevet is elirtam egy kicsit BorSoft kft http://www.borsoft.hu cimen elerheto.
Elore is ele nezest kerek nem akarok senkit megbantani a kovetkezokkel:
Szeretném felhivni a figyelmet arra hogy TELEFON eddig sem kellett adsl elofizeteshez csakis TELEFONVONAL. Jelenleg nincs olyan szolgaltato amelyik telefonvonal elofizetes nelkul szolgaltatna adsl-t, mert ahhoz hogy atvegyek egy masik szolgaltatotol ahhoz is kell egy korrabbi telefonvonal elofizetes. (ha a tcom-et mondom le a huseg ideje alatt legalabb 25.000 ft-ot kell fizetni) Modemet miert vegyek ha nem szukseges, s van nehany olyan szolgaltato aki nem ad az elofizetojenekd drivert a modemehez s amikor szeretnen neki ujratelepites utan az internetkapcsolatat ujraeleszteni nem ismeri a midemet a "DRÁGA" windows xp, ezert az elofizetonek el kell maszni a szolgaltatojahoz, s ott hosszas konyorges utan kap egy driver cd-t. Probaltal mar valtozo ip-cimmel Webserver-t futtatni en sok szerencset kivanok hozza.
Tenyleg bocsanatot kerek utolag is nem all szandekomban senkit megbantani!
Azert adtam meg az Uriember szamat hogy egy esetleges bovebb informacioert fel lehet hívni!!!
udv |
|
A hozzászólás:
 |
Lacaca
2007-01-18 17:52:29
|
584
|
Jól hangzik amit írtál, de talán túl szép is. A félreértések: januártól nem kell telefon az adsl-hez, modemet lehet vásárolni így nincs havidíj, egys hétköznapi XP alatt nem kell semmiféle driver, a UPC sem változtatja az ip címet, de nincs is jelentősége, minden megoldható változó ip-vel is. Bármilyen internetkapcsoltatot meg lehet osztani.
Az egyéb félelmek:
Egy nagy céget képvisel, ami internetet szolgátat és nem lelhető fel 2 perc alatt interneten?
A micros megoldások egytől-egyig időjárásfüggőek.
30 Gb nem elég?
Elveszíti-e a ház a tető szigetelésre vonatkozó garanciát, ha xy kft megbontja azt? |
|
Előzmény:
 |
stevep
2007-01-18 17:28:34
|
583
|
Üdv
A neten nem nagyon lehet megtalalni ilyen néven. Telefonon elerhető, amit meg tudok, hogy nagyon sok társasházban jelen vannak, mindenkinek van szerződése. A sebességről: 1,5 Mbps lefelé, de ez inkább 2 Mbps fölött szokott lenni, a feltöltés: 512 Kbps ez munkára, játékra, letöltésekre egyszóval mindenra alkalmas az ára pedig 5400 Ft.
A lényeg az, hogy nem kell plusz költésgeket fizetni ahhoz hogy interneted legyen, (adsl-nél telefonelőfizetés, modem havidíj!)
Egy nagy céget képvisel az úriember, ahol előfizető ismerőseim vannak, még szinte soha nem volt semmi gond a szolgáltatással, ezért szeretnék és is erre előfizetni!
Nem kell hozzá modem, igy drájvert sem kell telepíteni a gépekre, igy bármelyik gépen használható, és bármennyi gépre megosztható.
Az ipcim is szinte állandó (7 hónap után még mindig ugyanaz), amit más cégek rengeteg pénzért árulnak.
Egyenlőre én is ennyit tudok.
üdv stevepista
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|