|
|
|
|
 |
zsuzsa
2007-01-18 09:19:14
|
1581
|
Anyám születésnapjara szeretnék magamnak egy kutyát ... milyen kis önzetlen gyerek....
Igaz, az en apukam is mindig autopalyat meg vasutat vett karacsonyra nekem, aztan ö jatszott vele :-) |
|
 |
Zemanek
2007-01-18 01:04:47
|
1580
|
| ugyan ezzel a dumával beagle kölyköt is akar az illető, meg még ki tudja hány fajtát. |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2007-01-18 00:32:58
|
1578
|
Sziasztok! Anyám szülinapjára szeretnék egy Basset houd KÖLYÖK KUTYÁT!!!! Léci segitsetek nekem! Maximális ár 3000FT ért veszem meg!
e-dogrol. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|