Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-01-18 09:19:14 1581

Anyám születésnapjara szeretnék magamnak egy kutyát ... milyen kis önzetlen gyerek....

 

Igaz, az en apukam is mindig autopalyat meg vasutat vett karacsonyra nekem, aztan ö jatszott vele :-)

Zemanek Creative Commons License 2007-01-18 01:04:47 1580
ugyan ezzel a dumával beagle kölyköt is akar az illető, meg még ki tudja hány fajtát.
A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2007-01-18 00:32:58 1578
Sziasztok!
Anyám szülinapjára szeretnék egy Basset houd
KÖLYÖK KUTYÁT!!!!
Léci segitsetek nekem!
Maximális ár 3000FT ért veszem meg!


e-dogrol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!