|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-01-18 00:34:04
|
1579
|
| ez a helyhiany a kedvencem. kulonosen ha a masodik mondatban egy masik fajtat ker cserebe! |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-01-18 00:31:55
|
1577
|
"Bichon havanese kiskutyák eladók, azonnali elvitellel, törzskönyves szülőpártól, sok színben, féreghajtva, helyhiány miatt sürgősen Huszár Erika 30/5055318"
Oltás nuku ? Fedeztetünk a világba , oltásra nincs pénzünk, aztán most útban vannak a kiskutyák?
Egyébként jó üzlet lehet neki, mert 25 ezerért kinálja és mindösszesen féreghajtásra és kajára költött eddig ......
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|