Keresés

Részletes keresés

nora0730 Creative Commons License 2007-01-17 21:17:23 2384
A hozzászólás:
nora0730 Creative Commons License 2007-01-17 21:15:35 2383
Ne szomorkodj, itt ez van.... Írtam neked de valami nem stimmel a levelezőrendszeremmel...... Addig is, ez az én cicám, kiskorában. Most még szebb!
Előzmény:
gsylvie Creative Commons License 2007-01-17 16:52:28 2380
SZeretnék mindenkitől elbúcsúzni, és bocsánatot kérni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!