|
|
|
|
 |
mercatoris2
2007-01-17 20:37:49
|
4735
|
| szóval: ezért vagyok. Annyit angol-francia szöveget hallgatok mostanában, kezdek elfelejteni magyarul fogalmazni... |
|
A hozzászólás:
 |
mercatoris2
2007-01-17 20:36:42
|
4734
|
| Én is ezér vagy mercatoris2 és nem simán csak mercatoris... |
|
Előzmény:
 |
Dr. Zook
2007-01-17 18:05:51
|
4733
|
Koszonom!
Dr.-t elhagytam meg Shagraban az egyik sulyzsebemmel amikor az egyik fotos kollega a fejemen at szallt vizbe :) ...a sulyzseb meg merules kozben meglett!
Egy szo mint szaz, regen nem hasznalom mar (a nev Hagar the Horrible kepregenybol jott) csak nem lehet indexen nicket atkeresztelni csak ujat generalni, annyira meg nem zavar...
zook |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|