Keresés

Részletes keresés

mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-17 20:36:42 4734
Én is ezér vagy mercatoris2 és nem simán csak mercatoris...
A hozzászólás:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-17 18:05:51 4733
Koszonom!

Dr.-t elhagytam meg Shagraban az egyik sulyzsebemmel amikor az egyik fotos kollega a fejemen at szallt vizbe :) ...a sulyzseb meg merules kozben meglett!

Egy szo mint szaz, regen nem hasznalom mar (a nev Hagar the Horrible kepregenybol jott) csak nem lehet indexen nicket atkeresztelni csak ujat generalni, annyira meg nem zavar...

zook
Előzmény:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-17 17:08:45 4732
Csak hogy fényezzelek, felfigyeltem én is a wetpixeles POTW győzelemre, gratula, szép a sárkányod:-) De hol maradt a Dr. a név elől??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!