Keresés

Részletes keresés

Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-17 18:05:51 4733
Koszonom!

Dr.-t elhagytam meg Shagraban az egyik sulyzsebemmel amikor az egyik fotos kollega a fejemen at szallt vizbe :) ...a sulyzseb meg merules kozben meglett!

Egy szo mint szaz, regen nem hasznalom mar (a nev Hagar the Horrible kepregenybol jott) csak nem lehet indexen nicket atkeresztelni csak ujat generalni, annyira meg nem zavar...

zook
A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-17 17:08:45 4732
Csak hogy fényezzelek, felfigyeltem én is a wetpixeles POTW győzelemre, gratula, szép a sárkányod:-) De hol maradt a Dr. a név elől??

Előzmény:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-16 15:57:14 4729
ejha!

mikor tartjuk az atnevezo partit? illene fenyuzo korulmenyek kozott megrendezni!

zook

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!