|
|
|
|
 |
Dr. Zook
2007-01-17 18:05:51
|
4733
|
Koszonom!
Dr.-t elhagytam meg Shagraban az egyik sulyzsebemmel amikor az egyik fotos kollega a fejemen at szallt vizbe :) ...a sulyzseb meg merules kozben meglett!
Egy szo mint szaz, regen nem hasznalom mar (a nev Hagar the Horrible kepregenybol jott) csak nem lehet indexen nicket atkeresztelni csak ujat generalni, annyira meg nem zavar...
zook |
|
A hozzászólás:
 |
mercatoris2
2007-01-17 17:08:45
|
4732
|
Csak hogy fényezzelek, felfigyeltem én is a wetpixeles POTW győzelemre, gratula, szép a sárkányod:-) De hol maradt a Dr. a név elől??
|
|
Előzmény:
 |
Dr. Zook
2007-01-16 15:57:14
|
4729
|
ejha!
mikor tartjuk az atnevezo partit? illene fenyuzo korulmenyek kozott megrendezni!
zook |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|