Keresés

Részletes keresés

gsylvie Creative Commons License 2007-01-17 15:14:57 2378
ásít És itt az ásítós
A hozzászólás:
gsylvie Creative Commons License 2007-01-17 15:13:23 2377

Ez eszméletlen jó lett!!!!

 

Nekem eddig csak egy ásítós pillantatot sikerült elkapnom. Meg egy "bolond" képet. Tudjátok, amikor rájön a 10perc.

 

Bocsi, hogy ilyen pixeles lett, csak az eredeti meg túl nagy volt... Ez meg túl béna! :-)

:-)
Előzmény:
Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-01-16 21:47:22 2370

Sziasztok! A hét/hónap képe: Katyusha és a tollaspálca :)))

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!