|
|
|
|
 |
gsylvie
2007-01-17 15:14:57
|
2378
|
És itt az ásítós |
|
A hozzászólás:
 |
gsylvie
2007-01-17 15:13:23
|
2377
|
Ez eszméletlen jó lett!!!!
Nekem eddig csak egy ásítós pillantatot sikerült elkapnom. Meg egy "bolond" képet. Tudjátok, amikor rájön a 10perc.
Bocsi, hogy ilyen pixeles lett, csak az eredeti meg túl nagy volt... Ez meg túl béna! :-)  |
|
Előzmény:
 |
Raszputyin Sib
2007-01-16 21:47:22
|
2370
|
Sziasztok! A hét/hónap képe: Katyusha és a tollaspálca :)))
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|