|
|
|
|
 |
DuraAce
2007-01-18 10:02:09
|
330
|
Én szívesen megvásárolnám, de nem vagyok otthon az ebay-ben. Lehet ebben segítséget kapni? |
|
 |
norby
2007-01-16 21:23:41
|
325
|
| Ez jó, pont most akartam megkérdezni, hogy miért nem látni 80-100 közti obikat. Kellene valami az 50 és a 135 közé, de én a párezer forintos kategóriára gondoltam. |
|
A hozzászólás:
 |
vulpes
2007-01-16 17:08:58
|
324
|
Vagy erre: http://cgi.ebay.at/Pentax-Super-Multi-Coated-Macro-Takumar-100-F4-set-M42_W0QQitemZ290071483421QQihZ019QQcategoryZ707QQrdZ1QQcmdZViewItem
<Egész jól eltársalgok itt magammal...> |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|