|
|
|
|
 |
mercatoris2
2007-01-17 17:08:45
|
4732
|
Csak hogy fényezzelek, felfigyeltem én is a wetpixeles POTW győzelemre, gratula, szép a sárkányod:-) De hol maradt a Dr. a név elől??
|
|
 |
Analóg
2007-01-17 15:48:08
|
4731
|
| Szerintem inkább szervezzünk gyűjtést! Előre Digilóg-ért mozgalom keretében mindenki bedob egy jelentéktelen kis 50.000 Ft-ot és hip-hop már át is keresztelhettek! Na? |
|
A hozzászólás:
 |
Dr. Zook
2007-01-16 15:57:14
|
4729
|
ejha!
mikor tartjuk az atnevezo partit? illene fenyuzo korulmenyek kozott megrendezni!
zook |
|
Előzmény:
 |
Analóg
2007-01-16 15:54:17
|
4728
|
Eke! No problemo! A többiek pedig ezentúl rögtön az ügyvédemnek címezzék kételyeiket! :-)
Egyébként én is ideges lettem, amikor a Tengeri Són láttam, hogy Béla bácsi milyen képeket adott be, számomra ő volt a fekete ló,egyáltalán nem ismertem a képeit, a többiek képével jórészt tisztában voltam. Sajnos tényleg el kellene gondolkoznom lassanként a digital név felvételével. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|