Keresés

Részletes keresés

mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-17 17:08:45 4732
Csak hogy fényezzelek, felfigyeltem én is a wetpixeles POTW győzelemre, gratula, szép a sárkányod:-) De hol maradt a Dr. a név elől??

Analóg Creative Commons License 2007-01-17 15:48:08 4731
Szerintem inkább szervezzünk gyűjtést! Előre Digilóg-ért mozgalom keretében mindenki bedob egy jelentéktelen kis 50.000 Ft-ot és hip-hop már át is keresztelhettek! Na?
A hozzászólás:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-16 15:57:14 4729
ejha!

mikor tartjuk az atnevezo partit? illene fenyuzo korulmenyek kozott megrendezni!

zook
Előzmény:
Analóg Creative Commons License 2007-01-16 15:54:17 4728
Eke! No problemo!
A többiek pedig ezentúl rögtön az ügyvédemnek címezzék kételyeiket! :-)

Egyébként én is ideges lettem, amikor a Tengeri Són láttam, hogy Béla bácsi milyen képeket adott be, számomra ő volt a fekete ló,egyáltalán nem ismertem a képeit, a többiek képével jórészt tisztában voltam. Sajnos tényleg el kellene gondolkoznom lassanként a digital név felvételével.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!