|
|
|
|
 |
eke
2007-01-16 18:08:51
|
4730
|
nono!
Digilóg, kicsim Digilóg! :-) Legyél konzekvens!
mivel IRL nem tudtam így gratulálok! eke
|
|
 |
Dr. Zook
2007-01-16 15:57:14
|
4729
|
ejha!
mikor tartjuk az atnevezo partit? illene fenyuzo korulmenyek kozott megrendezni!
zook |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2007-01-16 15:54:17
|
4728
|
Eke! No problemo! A többiek pedig ezentúl rögtön az ügyvédemnek címezzék kételyeiket! :-)
Egyébként én is ideges lettem, amikor a Tengeri Són láttam, hogy Béla bácsi milyen képeket adott be, számomra ő volt a fekete ló,egyáltalán nem ismertem a képeit, a többiek képével jórészt tisztában voltam. Sajnos tényleg el kellene gondolkoznom lassanként a digital név felvételével. |
|
Előzmény:
 |
eke
2007-01-15 22:34:03
|
4722
|
Analóg
miután láttam a jegyzőkönyveket és a számsorokat mindent értek. Az elsőségedhez nem férhet kétség, hidd el csak a kíváncsiság kérdeztette itt, és az első benyomás. Amíg nem olvastam a részleteket, magas volt nekem mint nyúlnak a lórács. Üdv.! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|