Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2007-01-16 18:08:51 4730
nono!

Digilóg, kicsim Digilóg! :-)
Legyél konzekvens!

mivel IRL nem tudtam így gratulálok!
eke

Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-16 15:57:14 4729
ejha!

mikor tartjuk az atnevezo partit? illene fenyuzo korulmenyek kozott megrendezni!

zook
A hozzászólás:
Analóg Creative Commons License 2007-01-16 15:54:17 4728
Eke! No problemo!
A többiek pedig ezentúl rögtön az ügyvédemnek címezzék kételyeiket! :-)

Egyébként én is ideges lettem, amikor a Tengeri Són láttam, hogy Béla bácsi milyen képeket adott be, számomra ő volt a fekete ló,egyáltalán nem ismertem a képeit, a többiek képével jórészt tisztában voltam. Sajnos tényleg el kellene gondolkoznom lassanként a digital név felvételével.
Előzmény:
eke Creative Commons License 2007-01-15 22:34:03 4722
Analóg

miután láttam a jegyzőkönyveket és a számsorokat mindent értek.
Az elsőségedhez nem férhet kétség, hidd el csak a kíváncsiság kérdeztette itt, és az első benyomás.
Amíg nem olvastam a részleteket, magas volt nekem mint nyúlnak a lórács.
Üdv.!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!