|
|
|
|
 |
Dr. Zook
2007-01-16 09:57:53
|
4725
|
koszi sracok! szeretem ezt a kepet, jo, hogy rehabilitaltak :)))
zook, a talajviz |
|
A hozzászólás:
 |
BuNnY
2007-01-16 09:37:59
|
4724
|
Ja, burkoltan futtatja magát a srác :)
Egyébként ez a kép az OB-n ha jól tévedek kiesett a selejtezőből, de legalábbis marha kevés pontot kapott. Úgy látszik más a hazai és már a nemzetközi vélemény a víz alatti fotókról.
Nehéz kimondanom, de gratula Zook! |
|
Előzmény:
 |
discus2b
2007-01-16 09:14:49
|
4723
|
Gratulálok!!!
A 4701-es hozzászólás linkjében a jobb felső sarkot NÉZZÉTEK!!!
Király vagy! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|