Keresés

Részletes keresés

Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-16 09:57:53 4725
koszi sracok! szeretem ezt a kepet, jo, hogy rehabilitaltak :)))

zook, a talajviz
A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-16 09:37:59 4724

Ja, burkoltan futtatja magát a srác :)

Egyébként ez a kép az OB-n ha jól tévedek kiesett a selejtezőből, de legalábbis marha kevés pontot kapott. Úgy látszik más a hazai és már a nemzetközi vélemény a víz alatti fotókról.

Nehéz kimondanom, de gratula Zook!

Előzmény:
discus2b Creative Commons License 2007-01-16 09:14:49 4723

Gratulálok!!!

A 4701-es hozzászólás linkjében a jobb felső sarkot NÉZZÉTEK!!!

 

Király vagy!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!