|
|
|
|
 |
BuNnY
2007-01-16 09:37:59
|
4724
|
Ja, burkoltan futtatja magát a srác :)
Egyébként ez a kép az OB-n ha jól tévedek kiesett a selejtezőből, de legalábbis marha kevés pontot kapott. Úgy látszik más a hazai és már a nemzetközi vélemény a víz alatti fotókról.
Nehéz kimondanom, de gratula Zook! |
|
A hozzászólás:
 |
discus2b
2007-01-16 09:14:49
|
4723
|
Gratulálok!!!
A 4701-es hozzászólás linkjében a jobb felső sarkot NÉZZÉTEK!!!
Király vagy! |
|
Előzmény:
 |
Dr. Zook
2007-01-13 10:11:47
|
4701
|
Ikelite toktestverek szevasztok!
Lehet, hogy a jovoben mi is latunk majd valamit keresoinkben? Egy kellemes postot talaltam a wetpixelen, mely szerint a UK-GERMANY 45 fokos keresot keszit nem csak sajat tokjaikra. Megvasarolhato lesz akar szereld magad kivitelben is, ar egyenlore nincs... Je.
Reszletek, kepek itt...
zook
Es persze tovabbra is gratula minden indulonak es nagy koszonet a zsuritagoknak!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|