Keresés

Részletes keresés

Beauty of Buda Creative Commons License 2007-01-15 20:17:13 2367
Szia!Nekem is van egy szépséges ragdollom,ha van kedved mailozhatnánk az én címem jozsaheni@citromail.hu!







A hozzászólás:
gsylvie Creative Commons License 2007-01-15 19:01:35 2366

Köszönöm! Igen, erre a januárira szeretnék elmenni (aztán majd lehet a másikra is). Megmondom őszintén, fogalmam sincs, mi a különbség a kiállítások között... :-( Még a címekkel sem vagyok tisztában. És semmilyen tag nem vagyok sehol... Ugye ez nem baj? VAgy be kell lépni valahova? Vagy egyáltalán hogyan működik ez? Ne haraugjatok, tényleg nagyonkezdő vagyok.

 

Első körben mit ajánlotok, a hagyományosba induljunk? Vagy a másikban? Vagy mindkettőben? Mi a különbség? Az én cicám nem lesz tenyészcica, csak házikedvenc, de kíváncsi vagyok, milyen minősítést kap. Valamint érdemes mind a két napra benevezni? Mi a különbség a két nap között? VAgy elég csak egyre?

Előzmény:
Gabinet Creative Commons License 2007-01-15 17:35:43 2364
Szia. Januárban a Felis Hungária FIFe kiállítása lesz a Savolya parkban, a mienk, TCA és hagyományos, február 10-11-én lesz a Lurdy Házban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!