|
|
|
|
 |
gsylvie
2007-01-15 19:01:35
|
2366
|
Köszönöm! Igen, erre a januárira szeretnék elmenni (aztán majd lehet a másikra is). Megmondom őszintén, fogalmam sincs, mi a különbség a kiállítások között... :-( Még a címekkel sem vagyok tisztában. És semmilyen tag nem vagyok sehol... Ugye ez nem baj? VAgy be kell lépni valahova? Vagy egyáltalán hogyan működik ez? Ne haraugjatok, tényleg nagyonkezdő vagyok.
Első körben mit ajánlotok, a hagyományosba induljunk? Vagy a másikban? Vagy mindkettőben? Mi a különbség? Az én cicám nem lesz tenyészcica, csak házikedvenc, de kíváncsi vagyok, milyen minősítést kap. Valamint érdemes mind a két napra benevezni? Mi a különbség a két nap között? VAgy elég csak egyre? |
|
A hozzászólás:
 |
Gabinet
2007-01-15 17:35:43
|
2364
|
| Szia. Januárban a Felis Hungária FIFe kiállítása lesz a Savolya parkban, a mienk, TCA és hagyományos, február 10-11-én lesz a Lurdy Házban. |
|
Előzmény:
 |
gsylvie
2007-01-15 13:52:07
|
2355
|
Sziasztok!
Új tag vagyok! Van egy gyönyörűséges ragdoll kiscicám, a januári kiállításra szeretném elvinni, ami most lesz Bp.-en. Kicsit beleolvasgattam a fórumba, de remélem megértitek, nem volt türelmem végigolvasni...
Még kölyök kategóriában szeretnék vele indulni, ugyanis csak februárban lesz kerek 6 hónapos. Ez lesz az első kiállításunk. Voltam már több kiállításon körülnézni, de megmondom őszintén, nem figyeltem meg rendesen a részleteket. Nagy kérdésem lenne, hogy a "függyönyt" hogyan kell megcsinálni, esetleg tudnátok-e nekem képeket küldeni, a tieitek hogyan nézett ki, vagy esetleg weblinket. MÉg a függöny csak-csak, de a ketrc elejére honnan lehet beszerezni olyan "hálót"? Tudjátok, hogy ne tudjanak benyúlkálni a kíváncsiskodók.
Én egy halványlila függönyre gondoltam,amitől olyan "kislányszobának" tűnik majd. SZerintetek ez a szín ki fogja emelni az én fehérke cicámat? (seal mitted egyébként)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|