|
|
|
|
 |
gsylvie
2007-01-15 18:56:13
|
2365
|
jajj!!!
Nagyon köszönöm! Pont ilyen oldalról álmodtam!!! ;-*
Csak nem találtam sehol. Naggyonjó! Igaz, némelyik már nagyon giccses, de ilyenekre godoltam. Viszont elgondolkodtat, hogy hogyan oldották meg technikailag, hogy kívűl-belül va anyag a rágyon. Meg hogyan veszik ki hátul a cicát. Kötelező hátul befedni??? MErt láttma már sok olyat,ahol nem volt. éS a cicámnak is megnyugvás, ha lát engem. Egyébként még a wc-n sem lehetek egyedül! :-D
Még valami! Az tuti, hogy mindenhol ugyanakkora a ketrec? Tehát ha megvarrok egy 70*70*70es ketrecre való függönyt, az mindenhol jó lesz? Vagy írják, ha eltér a méret? |
|
A hozzászólás:
 |
Raszputyin Sib
2007-01-15 17:16:24
|
2363
|
Szia!
A www.janitasdesign.com oldalon találsz jó függöny ötleteket (svédül van, de balra a menüt végignézve mindent megtalálsz)
Olyan anyagot érdemes venni, ami nem gyűrődik és nem túl vékony, mert akkor hosszú időre jó lesz.
Sok sikert a cicushoz! |
|
Előzmény:
 |
gsylvie
2007-01-15 16:43:26
|
2362
|
Nagyon köszönöm a választ!
Az nagyon jó, ha a helyszínen lehet venni sok mindent, csak azon elmélkedtem, hogy biztosan nagyon drága lehet....
A függönnyel kapcsolatban akartam is még kérdezni, hogy a tetejére is kell-e anyag, mert arra gondoltam, anyukámmal megvarratnám úgy, hogy csak rá kell húzni, és fedi négy oldalon, plussz előröl lehetne függöny feelingje (mint a színházakban előadás alatt ahogyan szét van húzva), tehát a cicából nem takarna sokat, csak olyan kis pofás kinézetet adna szemből. Van esetleg ilyen webáruház(remélem nem kérdezek nagyon hülyeséget)? Mert az olyan jó lenne, ha tudnék ötleteket venni.
Köszönjük cicámmal a bókokat!
Hát ez a catwalk!!! Ha az új lakásba költözünk, biztosan felszerelkezünk ilyenekkel. Bár az én cicám nem mászik mindenhova (vagy csak még nem?), de ha lenne hova, lehet mászna.   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|